مانیکور ناخن و پدیکور پا در جردن

مانیکور ناخن چیست؟

مانیکور (MANICURE) ناخن انجام خدمات آرایش و زیبایی و بهداشتی بر روی ناخن‌های دست گفته میشود که در خانه یا سالن زیبایی انجام می‌شود مانیکور ناخن قبل از کاشت ناخن مصنوعی هم روی ناخن ها انجام میشود.

“مانیکور” از کلمه فرانسوی manucure به معنی “مراقبت از دست” است و کلمات اصلی manucure  از manus به معنی دست و cura به معنی درمان تشکیل شده است.

 

خدماتی که شامل مانیکور ناخن میشود عبارتند از: شکل دادن به لبه ناخن ها ،تقویت ناخن ها با استفاده از روغن های مخصوص، جدا کردن پوست مردهٔ صفحهٔ ناخن یا کوتیکول ها ، ماساژ دست، لایه برداری پوست دست ، لاک زدن ناخن ها . با انجام مانیکور ناخن دست های شما احساس راحتی و آرامش میکنند .

بعضی خانم ها فکر میکنند که مانیکور ناخن با سوهان کشی ناخن ها تمام میشود در حالی که اینگونه نیست . وقتی که برای دریافت خدمات مانیکور ناخن به یک سالن ناخن یا یک مرکز اسپای مراجعه میکنید خواهید دید که سوهان کشی ناخن ها بخشی از خدمات میباشد . چنانچه در خدمات مانیکور بالا گفته شد این خدمات متفاوت از خدماتی است که فکر میکنید. در صورتی که همیشه برای مانیکور ناخن مراجعه کنید دست هایی نرم و لطیف و ناخن های همیشه زیبا و یکدست و مرتب خواهید داشت.

تفاوت مانیکور و پدیکور چیست؟

پدیکور از یک کلمه لاتین pedis به معنی “پا” و cura به معنی “مراقبت” و کلمه مانیکور نیز از واژه های لاتین manus به معنی دست و درمان گرفته می شود که به معنی درمان است.

تفاوت مانیکور و پدیکور

پدیکور چیست؟

پدیکور (PEDICURE) مجموعه ای از روش‌های درمانی و ترمیمی و زیبایی است که روی پا و ناخن‌های پا انجام می‌شود. پدیکور در سراسر جهان و به‌ ویژه در بین زنان محبوب هستند. پدیکور هم مثل مانیکور دست ها شامل مراحل مختلفی است که عبارت‌اند از مرتب کردن ناخن‌های پا، برداشتن کوتیکول و پوست اضافه اطراف صدف ناخن ، ساییدن سلول های مرده پوست از زیر پا به بالا ، ابرسانی زانو، استفاده از ماسک‌ها، لوسیون‌ها و روغن‌ درمانی برای حفظ رطوبت پا و ناخن، ماساژ و… . پدیکور را نیز می‌توانید هم در خانه انجام دهید ولی کیفیت خدمات زیبایی در سالن های و اسپاها خیلی بالاتر است.

سالن اسپای در جردن ، پدیکور پا در جردن

مزایای پدیکور و مانیکور چیست؟

مزایای مانیکور : ۱-داشتن ناخن ها و دست های مرتب و شیک ۲-شناخت مشکلات و اختلالات ناخن ۳- داشتن پوست دست جوان و بدون لک ۴-ماساژ دست،  باعث کم کردن استرس و بهبود گردش خون و رفع خستگی دست ها میشود ۵-بهبود دردهای عضلانی و مفصلی

مزایای پدیکور پا : ۱-داشتن ناخن ها و پاهای مرتب و شیک ۲-شناخت مشکلات و اختلالات ناخن های پا ۳- داشتن پوست جوان جوان و بدون لک ۴-ماساژ پا،  باعث کم کردن استرس و بهبود گردش خون و رفع خستگی میشود ۵-بهبود دردهای عضلانی و مفصلی ۶- پدیکور باعث لایه برداری پوست می شود و کالوس پا را از بین می برد.

 

مانیکور و پدیکور در جردن شمال تهران

در صورت تمایل به خدمات تخصصی ناخن (انواع کاشت ناخن – ترمیم کاشت ناخن – خدمات مانیکور و پدیکور) ما در جردن با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و زمان مناسبی را برای دریافت خدمات رزرو کنید.

مانیکور و پدیکور چیست؟
پدیکور یک درمان زیبایی سطحی پا و ناخن پا است. ... مانیکور نوعی زیبایی برای ناخن و دست است که در خانه یا در سالن ناخن انجام می شود.
تفاوت بین پدیکور و مانیکور چیست؟
منظور از مانیکور ، مراقبت از دست مشتری و مراقبت از پدیکور ، مراقبت از پای مشتری است. این شامل مراقبت از پوست ، مراقبت از ناخن و تقویت کننده های ناخن مصنوعی است که می تواند متناسب با ترجیحات مختلف تنظیم شود.
آیا پدیکور درد دارد؟
پدیکور به همان اندازه که می تواند لذت بخش باشد ، دردناک و قلقلک نیز هست. زیبایی بدون درد نمیتواند بدست بیاد . ولی این خدمات آنچنان دردی ندارد.
هدف از مانیکور پدیکور چیست؟
هدف اصلی از درمان مانیکورو پدیکور بهبود ظاهر و احساس خوب دست ها و پاها و ناخن ها است. هدف دیگر تمیز کردن ، تقویت کردن ، شکل دادن ، جذاب کردن و حتی گاهی لاک زدن ناخن هایتان است. پدیکور: پدیکور نوعی درمان فوق العاده برای زیبایی پا و ناخن پا است .
اصول مانیکور و پدیکور چیست؟
مانیکور با ناخن مصنوعی هم انجام می شود. اصول مانیکور و پدیکور شامل ترمیم و فرم دادن ناخن ، نگهداری کوتیکول ، مرطوب کننده دست و پا و کات کردن ناخن ، در صورت لازم .
چند وقت یکبار باید پدیکور انجام دهم؟
برای شاد و سالم نگه داشتن پاها ، باید هر 4 تا 6 هفته یک پدیکور حرفه ای انجام شود. برای کسانی که پاهای سالم و شادی دارند ، یک برنامه زمانی بین 4 تا 6 هفته معمولاً مناسب و خوب است.
چه چیزی شامل پدیکور می شود؟
پدیکور منظم: یک روش درمانی ساده است که شامل خیساندن پا ، مالش پا با پوکه یا سنگ پا ، ناخن زدن ، فرم دادن ناخن ، ماساژ پا و ساق پا ، مرطوب کننده و پرداخت ناخن است.
پدیکور چه مدت طول می کشد؟
بین 30 تا 90 دقیقه . پدیکور معمولاً بسته به تکنیک های انجام شده بین 30 تا 90 دقیقه طول خواهد کشید.

مزایای دیگر پدیکور پا

پدیکور اما چند مزیت بالقوه برای سلامتی نیز وجود دارد:

تشخیص عفونت: یک ناخن کار ممکن است بتواند عفونت های قارچی یا بانو را زود تشخیص دهد ، بنابراین می توانید قبل از ایجاد مشکل با آنها مقابله کنید.

پوست نرم تر میشود: در بسیاری از پدیکورها از کرم، لوسیون و سایر مواد افزودنی استفاده می شود که برای بهبود خشکی پوست مفید است. و تقریباً کاربرد همه آنها شامل لایه برداری برای از بین بردن پوست مرده پاها هستند.

تسکین استرس: اگر بتوانید هنگام پدیکور آرام باشید ، ممکن است تقویت روانی داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.