کاشت ناخن جردن ، طراحی ناخن ، خدمات ناخن جردن ، سالن ناخن جردن ، آرایشگاه ناخن جردن ، کاشت ناخن محدوده جردن

کاشت ناخن جردن | طراحی ناخن جردن | ناخن جردن | مرکز کاشت ناخن جردن | ناخن کار جردن

کاشت ناخن بیشتر از 10 سال میشود که در جردن رواج دارد شاید میتوان گفت اولین کاشت ناخن در ایران در جردن انجام شد . کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزئین ناخن است . کاشت ناخن به دلیل زیبایی و جذابیتی که به انگشت ها و دست ها میبخشد مورد توجه اکثر خانم ها در دنیا قرار گرفته است.از دختر خانم ها گرفته تا افراد مسن از کاشت ناخن با دیزاین های مختلف استفاده میکنند جالب است هر کدام یک دلیل برای انجام کاشت ناخن دارند.

رزرو وقت قبلی ، قبل از مراجعه فراموش نشود .

خدمات انواع کاشت ناخن در جردن

کاشت ناخن انواع مختلف دارد و درکل  دنیا در 3 روش مختلف کاشته میشود .1- کاشت ناخن با پودر 2- کاشت ناخن با ژل  3-کاشت ناخن قالبی .که تمام این سه نوع کاشت با دیزاین های مختلفی انجام میشود که به صورت عامه به همه این دیزاین های کاشت ها  واژه کاشت ناخن را اضافه کرده اند .که به طور خلاصه چند نوع از این کاشت ناخن را برای شما معرفی میکنیم : 1- کاشت ناخن هلویی 2- کاشت ناخن نچرال 3- کاشت ناخن بی بی بومر 4- کاشت ناخن اکلیلی 5- کاشت ناخن استند گلس 6- کاشت ناخن پلی ژل 7- کاشت ناخن گریم 8- کاشت ناخن طلاکوب 9- کاشت ناخن فلای آن 10 – کاشت ناخن مرمریت و …

کاشت ناخن هلویی در جردن

کاشت ناخن هلویی ، رنگی مشابه رنگ زیر ناخن دارد . برای کاشت ناخن هلویی از دو نوع پودر میتوان استفاده کرد . 1- پودر هلویی 2- پودر معمولی . کاشت ناخن هلویی در مرکز ناخن ما در جردن  در طرح ها و دیزاین های مختلف انجام میشود: هلویی شاین دار، هلویی ساده ، فرنچ ، اکلیلی . کاشت ناخن هلویی نسبت به کاشت ناخن با تیپ این مزیت را دارد که ناخن با تیپ حالت دو رنگی در روی صدف ناخن ایجاد میشود .ولی در حالت هلویی این دو رنگی وجود ندارد و سطح صاف و یکدست برای ناخن ایجاد شود.البته کاشت ناخن با تیپ مزایای دیگر هم دارد که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهد شد .برای اینکه یک کاشت ناخن طبیعی و زیبا داشته باشید با مرکز کاشت ناخن ما در جردن تماس بگیرید .

کاشت ناخن بیبی بومر در جردن

کاشت ناخن بیبی بومر از جمله کاشت های ساده و زیبا میباشد که در آن پودرها در هم محو میشوند و یک هایلایت رنگی زیبا ایجاد میکنند . اگر با پودر مات انجام شود کاشت مات میشود اگر هم براق باشد کاشت هلویی مشتری براق میشود .  کاشت ناخن هلویی در بین خانم ها و مشتریهای ما در جردن طرفدار بیشتری دارد. کاشت بیبی بومر را با پودر سفید گچی و هلویی و یا با پودرهای رنگی نیز انجام میشود برای زیبایی هرچه بیشتر این کاشت میتوان از نگین های بی رنگ یا شیری شفاف استفاده کرد. در مرکز کاشت ناخن جردن برای اینکه کاشت بی بی بومر نمای زیبایی داشته باشد از پودر هلویی پر رنگ استفاده میکنند تا بعد از محو دو تا پودر جلوه زیبایی داشته باشد .

کاشت ناخن بیبی بومر بی بی بومر ، کاشت ناخن جردن

طراحی ناخن در محدوده جردن

طراحی کاشت ناخن با طراحی ناخن فرق میکند. طراحی کاشت ناخن  بعد از انجام مواد گذاری بر روی صدف ناخن انجام میشود که به آن دیزاین کاشت ناخن هم گفته میشود. طراحی ناخن بر روی ناخن های طبیعی انجام میشود که ناخن کار بعد از مانیکور ناخن انجام میدهد . ما در جردن انواع طراحی ناخن را هم برای ناخن های طبیعی و هم برای انواع کاشت ناخن ها با تم ها مختلف انجام میدهیم . طراحی ناخن برای عروس ، طراحی ناخن زمستانی ، تابستانه ، پاییزی، طراحی ناخن مناسبتی ، طراحی با تم تولد ، طراحی ناخن اسپرت 2020 وطراحی ناخن ارتشی و … برای انجام خدمات طراحی و دیزاین انواع ناخن و کاشت ناخن به مرکز ما در جردن مراجعه کنید .

 

مرکز کاشت ناخن گریم در جردن

کاشت ناخن گریم یکی از مدرن ترین شیوه های کاشت ناخن است و جز یکی از خدمات تخصصی کاشت ناخن اینستا نیل در جردن میباشد که برای ناخن های کوتاه و پهن بسیار مناسب است. کاور زیر ناخن کاشت، زیبایی کاشت گریم را چند برابر میکند . در کاشت گریم از پودر یا ژل هایی با رنگ کرم ، صورتی چرک و هلویی که خاصیت پوشانندگی متوسط یا بالایی دارند استفاده میشود. در روش کاشت ناخن گریم در جردن ، ترمیم ناخن های آسیب دیده که از طریق مشکلات ساختاری قبلی ناخن ها و کوتاهی پایه ناخن ، بد رنگی و ظاهر نه چندان زیبا به وجود آمده اند ، به راحتی صورت می گیرد.

متخصص کاشت ناخن گریم در جردن

کاشت ناخن گریم در جردن ،کاشت گریم ، کاشتی سه مرحله ای است و از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار است. چرا که در صورت آسیب دیدگی ، از خط لبخند ناخن به بالا قابل تعویض است و صدف ناخن نیز معمولا سالم می ماند.برای انجام کاشت گریم ، ناخن کار باید مهارت زیادی در کنترل مواد و استفاده از قلم های گرد داشته باشد برای این کاشت سرعت کار ناخن کار باید بالا باشد .هزینه کاشت ناخن گریم نسبت به کاشت های دیگر بیشتر است بالطبع کاشتی زیبا و حرفه ای میباشد اگر در جردن سکونت دارید برای انجام کاشت ناخن گریم توسط متخصص کاشت ناخن با ما در تماس باشید

 

کاشت ناخن پلی ژل در جردن

کاشت ناخن پلی ژل در جردن. پلی ژل پیشرفته ترین سیستم کاشت ناخن از زیر شاخه لاین کاشت ژل است . کاشت پلی ژل دوام بالا ، براقیت ، سبکی ، بدون بو ، بدون آسیب ، نحوه اجرای سریع و آسان ، کیفیت بالا در برندهای معتبر از مزایای آن میباشد . برای انجام تخصصی کاشت ناخن پلی ژل در جردن با ما در تماس باشید. پلی ژل نوعی از ژل کاشت ناخن است که به صورت تیوپی و در رنگ های مختلف (کریستالی، هلویی ، سفید ، صورتی و…) در بازار یافت می شود.در کاشت ناخن با پلی ژل بیشتر از قالب کاشت ناخن استفاده می شود. اما با استفاده از فرمر و تیپ هم می توان این کاشت ناخن را انجام داد. در مرکز کاشت ناخن جردن از بهترین نوع کاشت پلی ژل استفاده میشود .

 

مرکز تخصصی کاشت ناخن در محله جردن

در مرکز تخصصی کاشت ناخن در محله جردن کاشت ناخن در انواع مختلفی انجام میشود. کاشت ناخن پلی ژل  برای کسانی که از بوی نامطبوع لیکوئید رنج می برند این کاشت بسیار مناسب می باشد. به دلیل استفاده از ژل ، ناخن هایی براق و درخشنده خواهید داشت. ابزار کاشت پلی ژل نسبت به ابزار کاشت ناخن پودری کمی متفاوت است: قلم مخصوص ژل ، پلی ژل در رنگ دلخواه ، کلینزر و الکل ، بیس ژل و تاپ کات شاین ژل ، دستگاه uv ، پد مخصوص کلینزر ، سوهان ناخن ، کاردک مخصوص جدا کردن ژل. ما با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در حرفه کاشت ناخن در محله جردن بهترین خدمات کاشت ناخن را برای مشتری انجام میدهیم .متد های جدید و به روزترین کاشت ناخن دنیا را در مرکز ما در جردن در فضایی زیبا تجربه خواهید کرد.

 

ناخن کار حرفه ای در محدوده جردن

ناخن کار حرفه ای از نظر مرکز کاشت ناخن ما در جردن  باید ویژگی های برتری نسبت به ناخن کاران مبتدی دارد. ناخن کار حرفه ای کسی از است که برای انجام یک کاشت ناخن ساده ساعت ها زمان نبرد تا مشتری از مراجعه اش پشیمان شود . ناخن کار حرفه ای باید تمام روش های کاشت ناخن را به راحتی انجام دهد. ناخن کار حرفه ای کسی است که انواع دیزاین های ناخن را بلد باشد . کاشت ناخن ، ناخن کار حرفه ای هوا نمیگیرد . بلند شدن کاشت ناخن از کار ضعیف ناخن کار میباشد . برای انجام یک کاشت ناخن زیبا ، کاشت ناخن خوشگل دخترونه ، کاشت ناخن ژورنالی ، نوک تیز ، کله فندی ، طرح ذوزنقه  و .. در محدوده جردن با مرکز کاشت ناخن ما تماس بگیرید .

 

مرکز مانیکور و پدیکور در منطقه جردن

مانیکور و پدیکور در جردن و دیگر مناطق تهران جز خدمات آرایشگران ناخن میباشد که در مرکز خدمات ناخن در جردن این خدمات با خدمات متفاوت با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز خدمات دهی میشود.با مانیکور ، به لبه ناخن ها شکل داده میشود پوست های مرده اطراف ناخن چیده شده و ماساژ دست انجام میشود پوست دست لایه برداری شده و ناخن ها لاک زده میشوندو … بعدا از مانیکور احساس خوبی به دست های شما داده میشود . پدیکور ناخن در مرکز خدمات ناخن جردن هم همان دریافت خدمات مانیکور این دفعه بر روی پا ها میباشد در پدیکور پا پاشنه پاها و ترک های پا لایه برداری شده و پاشنه پاهای نرمی خواهید داشت و احساس راحتی به پاهای شما خواهد داد .

 

ترمیم  کاشت ناخن در محدوده جردن

ترمیم کاشت ناخن در محدوده جردن توسط ناخن کار انجام میشود ، بعد از گذشت مدت زمانی از کاشت ناخن شما نیاز به ترمیم دارد ، ، در هنگام ترمیم ناخن ابتدا به فرم دلخواه تبدیل می شود و سپس آن قسمت از ناخن که رویش داشته است سوهان کشی را انجام می دهیم . سپس ضد قارچ را بر روی ناخن ها تزریق کرده و مواد گذاری انجام می شود . در صورتی که به دنبال دیزایین ناخن های خود می باشید و به دنبال طرح های منحصر به فرد و ویژه می باشید می توان از خدمات ما درپیروزی بهره مند شوید .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.