مانیکور ناخن و پدیکور پا در جردن

مانیکور ناخن چیست؟

مانیکور (MANICURE) ناخن انجام خدمات آرایش و زیبایی و بهداشتی بر روی ناخن‌های دست گفته میشود که در خانه یا سالن زیبایی انجام می‌شود مانیکور ناخن قبل از کاشت ناخن مصنوعی هم روی ناخن ها انجام میشود.

“مانیکور” از کلمه فرانسوی manucure به معنی “مراقبت از دست” است و کلمات اصلی manucure  از manus به معنی دست و cura به معنی درمان تشکیل شده است.

 

خدماتی که شامل مانیکور ناخن میشود عبارتند از: شکل دادن به لبه ناخن ها ،تقویت ناخن ها با استفاده از روغن های مخصوص، جدا کردن پوست مردهٔ صفحهٔ ناخن یا کوتیکول ها ، ماساژ دست، لایه برداری پوست دست ، لاک زدن ناخن ها . با انجام مانیکور ناخن دست های شما احساس راحتی و آرامش میکنند .

بعضی خانم ها فکر میکنند که مانیکور ناخن با سوهان کشی ناخن ها تمام میشود در حالی که اینگونه نیست . وقتی که برای دریافت خدمات مانیکور ناخن به یک سالن ناخن یا یک مرکز اسپای مراجعه میکنید خواهید دید که سوهان کشی ناخن ها بخشی از خدمات میباشد . چنانچه در خدمات مانیکور بالا گفته شد این خدمات متفاوت از خدماتی است که فکر میکنید. در صورتی که همیشه برای مانیکور ناخن مراجعه کنید دست هایی نرم و لطیف و ناخن های همیشه زیبا و یکدست و مرتب خواهید داشت.

تفاوت مانیکور و پدیکور چیست؟

پدیکور از یک کلمه لاتین pedis به معنی “پا” و cura به معنی “مراقبت” و کلمه مانیکور نیز از واژه های لاتین manus به معنی دست و درمان گرفته می شود که به معنی درمان است.

تفاوت مانیکور و پدیکور

پدیکور چیست؟

پدیکور (PEDICURE) مجموعه ای از روش‌های درمانی و ترمیمی و زیبایی است که روی پا و ناخن‌های پا انجام می‌شود. پدیکور در سراسر جهان و به‌ ویژه در بین زنان محبوب هستند. پدیکور هم مثل مانیکور دست ها شامل مراحل مختلفی است که عبارت‌اند از مرتب کردن ناخن‌های پا، برداشتن کوتیکول و پوست اضافه اطراف صدف ناخن ، ساییدن سلول های مرده پوست از زیر پا به بالا ، ابرسانی زانو، استفاده از ماسک‌ها، لوسیون‌ها و روغن‌ درمانی برای حفظ رطوبت پا و ناخن، ماساژ و… . پدیکور را نیز می‌توانید هم در خانه انجام دهید ولی کیفیت خدمات زیبایی در سالن های و اسپاها خیلی بالاتر است.

سالن اسپای در جردن ، پدیکور پا در جردن

مزایای پدیکور و مانیکور چیست؟

مزایای مانیکور : ۱-داشتن ناخن ها و دست های مرتب و شیک ۲-شناخت مشکلات و اختلالات ناخن ۳- داشتن پوست دست جوان و بدون لک ۴-ماساژ دست،  باعث کم کردن استرس و بهبود گردش خون و رفع خستگی دست ها میشود ۵-بهبود دردهای عضلانی و مفصلی

مزایای پدیکور پا : ۱-داشتن ناخن ها و پاهای مرتب و شیک ۲-شناخت مشکلات و اختلالات ناخن های پا ۳- داشتن پوست جوان جوان و بدون لک ۴-ماساژ پا،  باعث کم کردن استرس و بهبود گردش خون و رفع خستگی میشود ۵-بهبود دردهای عضلانی و مفصلی ۶- پدیکور باعث لایه برداری پوست می شود و کالوس پا را از بین می برد.

 

مانیکور و پدیکور در جردن شمال تهران

در صورت تمایل به خدمات تخصصی ناخن (انواع کاشت ناخن – ترمیم کاشت ناخن – خدمات مانیکور و پدیکور) ما در جردن با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و زمان مناسبی را برای دریافت خدمات رزرو کنید.

مانیکور و پدیکور چیست؟
پدیکور یک درمان زیبایی سطحی پا و ناخن پا است. ... مانیکور نوعی زیبایی برای ناخن و دست است که در خانه یا در سالن ناخن انجام می شود.
تفاوت بین پدیکور و مانیکور چیست؟
منظور از مانیکور ، مراقبت از دست مشتری و مراقبت از پدیکور ، مراقبت از پای مشتری است. این شامل مراقبت از پوست ، مراقبت از ناخن و تقویت کننده های ناخن مصنوعی است که می تواند متناسب با ترجیحات مختلف تنظیم شود.
آیا پدیکور درد دارد؟
پدیکور به همان اندازه که می تواند لذت بخش باشد ، دردناک و قلقلک نیز هست. زیبایی بدون درد نمیتواند بدست بیاد . ولی این خدمات آنچنان دردی ندارد.
هدف از مانیکور پدیکور چیست؟
هدف اصلی از درمان مانیکورو پدیکور بهبود ظاهر و احساس خوب دست ها و پاها و ناخن ها است. هدف دیگر تمیز کردن ، تقویت کردن ، شکل دادن ، جذاب کردن و حتی گاهی لاک زدن ناخن هایتان است. پدیکور: پدیکور نوعی درمان فوق العاده برای زیبایی پا و ناخن پا است .
اصول مانیکور و پدیکور چیست؟
مانیکور با ناخن مصنوعی هم انجام می شود. اصول مانیکور و پدیکور شامل ترمیم و فرم دادن ناخن ، نگهداری کوتیکول ، مرطوب کننده دست و پا و کات کردن ناخن ، در صورت لازم .
چند وقت یکبار باید پدیکور انجام دهم؟
برای شاد و سالم نگه داشتن پاها ، باید هر 4 تا 6 هفته یک پدیکور حرفه ای انجام شود. برای کسانی که پاهای سالم و شادی دارند ، یک برنامه زمانی بین 4 تا 6 هفته معمولاً مناسب و خوب است.
چه چیزی شامل پدیکور می شود؟
پدیکور منظم: یک روش درمانی ساده است که شامل خیساندن پا ، مالش پا با پوکه یا سنگ پا ، ناخن زدن ، فرم دادن ناخن ، ماساژ پا و ساق پا ، مرطوب کننده و پرداخت ناخن است.
پدیکور چه مدت طول می کشد؟
بین 30 تا 90 دقیقه . پدیکور معمولاً بسته به تکنیک های انجام شده بین 30 تا 90 دقیقه طول خواهد کشید.

مزایای دیگر پدیکور پا

پدیکور اما چند مزیت بالقوه برای سلامتی نیز وجود دارد:

تشخیص عفونت: یک ناخن کار ممکن است بتواند عفونت های قارچی یا بانو را زود تشخیص دهد ، بنابراین می توانید قبل از ایجاد مشکل با آنها مقابله کنید.

پوست نرم تر میشود: در بسیاری از پدیکورها از کرم، لوسیون و سایر مواد افزودنی استفاده می شود که برای بهبود خشکی پوست مفید است. و تقریباً کاربرد همه آنها شامل لایه برداری برای از بین بردن پوست مرده پاها هستند.

تسکین استرس: اگر بتوانید هنگام پدیکور آرام باشید ، ممکن است تقویت روانی داشته باشید.

کاشت ناخن جردن | طراحی ناخن جردن | ناخن جردن | مرکز کاشت ناخن جردن | ناخن کار جردن

کاشت ناخن بیشتر از 10 سال میشود که در جردن رواج دارد شاید میتوان گفت اولین کاشت ناخن در ایران در جردن انجام شد . کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزئین ناخن است . کاشت ناخن به دلیل زیبایی و جذابیتی که به انگشت ها و دست ها میبخشد مورد توجه اکثر خانم ها در دنیا قرار گرفته است.از دختر خانم ها گرفته تا افراد مسن از کاشت ناخن با دیزاین های مختلف استفاده میکنند جالب است هر کدام یک دلیل برای انجام کاشت ناخن دارند.

رزرو وقت قبلی ، قبل از مراجعه فراموش نشود .

خدمات انواع کاشت ناخن در جردن

کاشت ناخن انواع مختلف دارد و درکل  دنیا در 3 روش مختلف کاشته میشود .1- کاشت ناخن با پودر 2- کاشت ناخن با ژل  3-کاشت ناخن قالبی .که تمام این سه نوع کاشت با دیزاین های مختلفی انجام میشود که به صورت عامه به همه این دیزاین های کاشت ها  واژه کاشت ناخن را اضافه کرده اند .که به طور خلاصه چند نوع از این کاشت ناخن را برای شما معرفی میکنیم : 1- کاشت ناخن هلویی 2- کاشت ناخن نچرال 3- کاشت ناخن بی بی بومر 4- کاشت ناخن اکلیلی 5- کاشت ناخن استند گلس 6- کاشت ناخن پلی ژل 7- کاشت ناخن گریم 8- کاشت ناخن طلاکوب 9- کاشت ناخن فلای آن 10 – کاشت ناخن مرمریت و …

کاشت ناخن هلویی در جردن

کاشت ناخن هلویی ، رنگی مشابه رنگ زیر ناخن دارد . برای کاشت ناخن هلویی از دو نوع پودر میتوان استفاده کرد . 1- پودر هلویی 2- پودر معمولی . کاشت ناخن هلویی در مرکز ناخن ما در جردن  در طرح ها و دیزاین های مختلف انجام میشود: هلویی شاین دار، هلویی ساده ، فرنچ ، اکلیلی . کاشت ناخن هلویی نسبت به کاشت ناخن با تیپ این مزیت را دارد که ناخن با تیپ حالت دو رنگی در روی صدف ناخن ایجاد میشود .ولی در حالت هلویی این دو رنگی وجود ندارد و سطح صاف و یکدست برای ناخن ایجاد شود.البته کاشت ناخن با تیپ مزایای دیگر هم دارد که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهد شد .برای اینکه یک کاشت ناخن طبیعی و زیبا داشته باشید با مرکز کاشت ناخن ما در جردن تماس بگیرید .

کاشت ناخن بیبی بومر در جردن

کاشت ناخن بیبی بومر از جمله کاشت های ساده و زیبا میباشد که در آن پودرها در هم محو میشوند و یک هایلایت رنگی زیبا ایجاد میکنند . اگر با پودر مات انجام شود کاشت مات میشود اگر هم براق باشد کاشت هلویی مشتری براق میشود .  کاشت ناخن هلویی در بین خانم ها و مشتریهای ما در جردن طرفدار بیشتری دارد. کاشت بیبی بومر را با پودر سفید گچی و هلویی و یا با پودرهای رنگی نیز انجام میشود برای زیبایی هرچه بیشتر این کاشت میتوان از نگین های بی رنگ یا شیری شفاف استفاده کرد. در مرکز کاشت ناخن جردن برای اینکه کاشت بی بی بومر نمای زیبایی داشته باشد از پودر هلویی پر رنگ استفاده میکنند تا بعد از محو دو تا پودر جلوه زیبایی داشته باشد .

کاشت ناخن بیبی بومر بی بی بومر ، کاشت ناخن جردن

طراحی ناخن در محدوده جردن

طراحی کاشت ناخن با طراحی ناخن فرق میکند. طراحی کاشت ناخن  بعد از انجام مواد گذاری بر روی صدف ناخن انجام میشود که به آن دیزاین کاشت ناخن هم گفته میشود. طراحی ناخن بر روی ناخن های طبیعی انجام میشود که ناخن کار بعد از مانیکور ناخن انجام میدهد . ما در جردن انواع طراحی ناخن را هم برای ناخن های طبیعی و هم برای انواع کاشت ناخن ها با تم ها مختلف انجام میدهیم . طراحی ناخن برای عروس ، طراحی ناخن زمستانی ، تابستانه ، پاییزی، طراحی ناخن مناسبتی ، طراحی با تم تولد ، طراحی ناخن اسپرت 2020 وطراحی ناخن ارتشی و … برای انجام خدمات طراحی و دیزاین انواع ناخن و کاشت ناخن به مرکز ما در جردن مراجعه کنید .

 

مرکز کاشت ناخن گریم در جردن

کاشت ناخن گریم یکی از مدرن ترین شیوه های کاشت ناخن است و جز یکی از خدمات تخصصی کاشت ناخن اینستا نیل در جردن میباشد که برای ناخن های کوتاه و پهن بسیار مناسب است. کاور زیر ناخن کاشت، زیبایی کاشت گریم را چند برابر میکند . در کاشت گریم از پودر یا ژل هایی با رنگ کرم ، صورتی چرک و هلویی که خاصیت پوشانندگی متوسط یا بالایی دارند استفاده میشود. در روش کاشت ناخن گریم در جردن ، ترمیم ناخن های آسیب دیده که از طریق مشکلات ساختاری قبلی ناخن ها و کوتاهی پایه ناخن ، بد رنگی و ظاهر نه چندان زیبا به وجود آمده اند ، به راحتی صورت می گیرد.

متخصص کاشت ناخن گریم در جردن

کاشت ناخن گریم در جردن ،کاشت گریم ، کاشتی سه مرحله ای است و از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار است. چرا که در صورت آسیب دیدگی ، از خط لبخند ناخن به بالا قابل تعویض است و صدف ناخن نیز معمولا سالم می ماند.برای انجام کاشت گریم ، ناخن کار باید مهارت زیادی در کنترل مواد و استفاده از قلم های گرد داشته باشد برای این کاشت سرعت کار ناخن کار باید بالا باشد .هزینه کاشت ناخن گریم نسبت به کاشت های دیگر بیشتر است بالطبع کاشتی زیبا و حرفه ای میباشد اگر در جردن سکونت دارید برای انجام کاشت ناخن گریم توسط متخصص کاشت ناخن با ما در تماس باشید

 

کاشت ناخن پلی ژل در جردن

کاشت ناخن پلی ژل در جردن. پلی ژل پیشرفته ترین سیستم کاشت ناخن از زیر شاخه لاین کاشت ژل است . کاشت پلی ژل دوام بالا ، براقیت ، سبکی ، بدون بو ، بدون آسیب ، نحوه اجرای سریع و آسان ، کیفیت بالا در برندهای معتبر از مزایای آن میباشد . برای انجام تخصصی کاشت ناخن پلی ژل در جردن با ما در تماس باشید. پلی ژل نوعی از ژل کاشت ناخن است که به صورت تیوپی و در رنگ های مختلف (کریستالی، هلویی ، سفید ، صورتی و…) در بازار یافت می شود.در کاشت ناخن با پلی ژل بیشتر از قالب کاشت ناخن استفاده می شود. اما با استفاده از فرمر و تیپ هم می توان این کاشت ناخن را انجام داد. در مرکز کاشت ناخن جردن از بهترین نوع کاشت پلی ژل استفاده میشود .

 

مرکز تخصصی کاشت ناخن در محله جردن

در مرکز تخصصی کاشت ناخن در محله جردن کاشت ناخن در انواع مختلفی انجام میشود. کاشت ناخن پلی ژل  برای کسانی که از بوی نامطبوع لیکوئید رنج می برند این کاشت بسیار مناسب می باشد. به دلیل استفاده از ژل ، ناخن هایی براق و درخشنده خواهید داشت. ابزار کاشت پلی ژل نسبت به ابزار کاشت ناخن پودری کمی متفاوت است: قلم مخصوص ژل ، پلی ژل در رنگ دلخواه ، کلینزر و الکل ، بیس ژل و تاپ کات شاین ژل ، دستگاه uv ، پد مخصوص کلینزر ، سوهان ناخن ، کاردک مخصوص جدا کردن ژل. ما با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در حرفه کاشت ناخن در محله جردن بهترین خدمات کاشت ناخن را برای مشتری انجام میدهیم .متد های جدید و به روزترین کاشت ناخن دنیا را در مرکز ما در جردن در فضایی زیبا تجربه خواهید کرد.

 

ناخن کار حرفه ای در محدوده جردن

ناخن کار حرفه ای از نظر مرکز کاشت ناخن ما در جردن  باید ویژگی های برتری نسبت به ناخن کاران مبتدی دارد. ناخن کار حرفه ای کسی از است که برای انجام یک کاشت ناخن ساده ساعت ها زمان نبرد تا مشتری از مراجعه اش پشیمان شود . ناخن کار حرفه ای باید تمام روش های کاشت ناخن را به راحتی انجام دهد. ناخن کار حرفه ای کسی است که انواع دیزاین های ناخن را بلد باشد . کاشت ناخن ، ناخن کار حرفه ای هوا نمیگیرد . بلند شدن کاشت ناخن از کار ضعیف ناخن کار میباشد . برای انجام یک کاشت ناخن زیبا ، کاشت ناخن خوشگل دخترونه ، کاشت ناخن ژورنالی ، نوک تیز ، کله فندی ، طرح ذوزنقه  و .. در محدوده جردن با مرکز کاشت ناخن ما تماس بگیرید .

 

مرکز مانیکور و پدیکور در منطقه جردن

مانیکور و پدیکور در جردن و دیگر مناطق تهران جز خدمات آرایشگران ناخن میباشد که در مرکز خدمات ناخن در جردن این خدمات با خدمات متفاوت با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز خدمات دهی میشود.با مانیکور ، به لبه ناخن ها شکل داده میشود پوست های مرده اطراف ناخن چیده شده و ماساژ دست انجام میشود پوست دست لایه برداری شده و ناخن ها لاک زده میشوندو … بعدا از مانیکور احساس خوبی به دست های شما داده میشود . پدیکور ناخن در مرکز خدمات ناخن جردن هم همان دریافت خدمات مانیکور این دفعه بر روی پا ها میباشد در پدیکور پا پاشنه پاها و ترک های پا لایه برداری شده و پاشنه پاهای نرمی خواهید داشت و احساس راحتی به پاهای شما خواهد داد .

 

ترمیم  کاشت ناخن در محدوده جردن

ترمیم کاشت ناخن در محدوده جردن توسط ناخن کار انجام میشود ، بعد از گذشت مدت زمانی از کاشت ناخن شما نیاز به ترمیم دارد ، ، در هنگام ترمیم ناخن ابتدا به فرم دلخواه تبدیل می شود و سپس آن قسمت از ناخن که رویش داشته است سوهان کشی را انجام می دهیم . سپس ضد قارچ را بر روی ناخن ها تزریق کرده و مواد گذاری انجام می شود . در صورتی که به دنبال دیزایین ناخن های خود می باشید و به دنبال طرح های منحصر به فرد و ویژه می باشید می توان از خدمات ما درپیروزی بهره مند شوید .

 

خدمات ناخن جردن

خدمات ناخن حرفه ای در محدوده جردن در شمال تهران

خدمات ناخن مرکز جردن ، کار پودر آکریلیک و کاشت ناخن را با همکاری متخصصان خبره و با استفاده از بهترین مواد آمریکایی و فاقد هرگونه سم MMI انجام می‌دهد. همچنین در انجام بهتر و زیباتر این عمل توجه به رنگ پوست دست و صدف ناخن بسیار مهم است تا کاشت ناخن با ظاهری طبیعی انجام بگیرد که این مهم به خوبی در مرکز تخصصی ناخن جردن اجرا می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید ناخن‌هایی زیباتر داشته باشید، با کارشناسانِ ناخن ما در جردن مشورت کنید.

خدمات مانیکور ناخن در جردن

خدمات مانیکور ناخن جردن . داشتن ناخن‌هایی تمیز و مرتب، یکی از مواردی است که در زیبایی دستان شما تاثیر بسزایی دارد.به عمل سوهان کردن ناخن، زدودن و گرفتن گوشت‌های اضافه‌ی دور ناخن‌های دست، بطوری که به بافت‌های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود مانیکور گفته می‌شود.

خدمات پدیکور ناخن در جردن

خدمات پدیکور ناخن در جردن . همانقدر که فرم و آرایش ناخن‌های دست تان مهم است، سلامت و زیبایی ناخن‌های پاهایتان نیز دارای اهمیت است.

پدیکور ناخن چیست ؟

سوهان کردن ، زدودن و گرفتن گوشت‌های اضافه‌ی دور ناخن‌های پا، بطوری که به بافت‌های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود پدیکور نامیده می‌شود.
ناخن‌های نامرتب، از زیبایی پاهای شما می‌کاهد. بنابراین لازم است برای این امر هزینه کرده و زمانی صرف کرده تا ناخن‌هایی مرتب و زیبا داشته باشید.

علاوه بر تخصص ، تبحر و تجربه در انجام پدیکور، مورد دیگری که حائز اهمیت است ، ضرورت رعایت بهداشت است که اولویت ما در خدمات ناخن جردن بهداشت کار ، رضایت مشتری ، کیفیت کار میباشد.

بهداشت لوازم کار خدمات ناخن الزامی است.

کارشناسان ناخن سالن زیبایی ما در جردن ، علاوه بر مهارت خود در انجام این امر( بهداشت) بعد از انجام مانیکور و پدیکور، برای جلوگیری از انتقال هر نوع بیماری با ضدعفونی کننده‌های قوی و دستگاه استریل، لوازم خود را استریل می‌کنند تا سلامت و امنیت مشتریان که در درجه اول اهمیت قرار دارد، تامین گردد.برای اینکه خدمات پدیکور خوب و حرفه ای را بدون هیچ دغدغه ای تجربه کنید با مرکز خدمات ناخن ما در جردن تماس بگیرید .

خدمات آرایش و زیبایی ناخن در جردن

فرم و حالت آرایش ناخن‌ها می‌تواند در فرم و جذابیت دستان شما بسیار اثرگذار باشد؛ پس به همان اندازه که به سلامت پوستتان اهمیت می‌دهید، باید برای زیبایی و بهداشت ناخن‌های دست و پاهایتان نیز هزینه و زمان صرف کنید.
قابل ذکر است، همانند سایر خدمات که در مرکز تخصصی ناخن جردن ارائه می‌شود، تخصص، تجربه و رعایت بهداشت فردی و مشتریان از اموری است که بسیار مورد تاکید است و ما برای تک تک این موارد دقت و ظرافت بسیار به‌ کار می‌گیریم.

خدمات لاک ژل ناخن در جردن

خدمات لاک ژل ناخن در جردن.زیبایی ناخن های شما با روش مدرن لاک ژل. لاک ژل ضمن اینکه زیبایى کاشت ناخن را روى ناخن هایتان چند برابر میکند به دلیل داشتن کراتین ، صدف ناخن را تقویت مى کند.و همچنین کمک مى کند ناخنهایتان بلند شوند ، در مرکز خدمات ناخن جردن ، در این روش ناخن ها را اصلأ سوهان نمیزند و ناخن ها آسیب نمیبینند و هر زمان نخواهید میتوانید آنرا برداشته و ناخن هایتان کاملا سالم مى مانند، این روش براى ناخن هاى کاشته شده هم مناسب میباشد چرا که درخششى بینظیر با ماندگارى بالا را داراست.

ما در مرکز ناخن جردن سعی کرده ایم بروزترین خدمات ناخن در تهران را توسط بهترین متخصصین این رشته در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم.

خدمات حرفه ای لمینت ناخن در جردن

خدمات حرفه ای لمینت ناخن و کاور ناخن در جردن . لمینت کردن ناخن ها برای افرادی که دارای ناخن های یک شکل و یک دست بوده و فرم ناخن هایشان را دوست دارند، یکی از گزینه های عالی خواهد بود. خدمات لمينت ناخن یک روش جديد و یک گزينه عالی برای مقاوم سازی ناخن طبيعی مي باشد. در این روش هیچ تغییری در شکل و اندازه ناخن ها ایجاد نمیشود و فقط با استفاده از مواد مخصوص ، استحکام ناخن ها بیشتر شده و زیبایی و درخشش بیشتری برای ناخن ها ایجاد خواهد شد. درصورتی که شما هم دارای ناخن های یکدست هستید میتوانید بهترین خدمات لمینت ناخن را در جردن پیش ما تجربه کنید .

خدمات ترمیم کاشت ناخن در جردن

خدمات ترمیم کاشت ناخن توسط ناخن کار حرفه ای در جردن .همه ی خانم هایی که کاشت ناخن انجام دادند میدانند که ناخن های کاشت شده اگر شکسته نشوند ، ترک نخورند یا هوا نگیرند به علت رشد ناخن ها و ظاهر شدن ناخن طبیعی از سمت کوتیکول ناخن ، بعد از گذشت حداقل  25 روز و حداکثر یک ماه احتیاج به ترمیم کاشت ناخن دارند زیرا ناخن طبیعی از زیر مواد کاشت ناخن رشد میکند و ظاهری نامناسب به خود میگیرد. در این موقع است که باید به ناخن کار خود یا به یک مرکز خدمات ناخن حرفه ای مراجعه کنید تا ناخن های کاشت شده را ترمیم کنند.درصورتی که از ناخن کار خود ناراضی بودید یه به هر طریقی به ناخن کار تان دسترسی ندارید مرکز ناخن ما در جردن با دسترسی خوب ، بهترین خدمات ناخن را در شمال تهران را برای شما انجام خواهد داد.

خدمات کاشت ناخن پودری در محدوده جردن

کاشت ناخن پودری رایج ترین نوع  کار خدمات آرایش ناخن است. بیش از 80 درصد ناخن های دنیا با استفاده از این روش طراحی شده اند. و 15 درصد خدمات ناخن با ژل و 5 درصد خدمات کاشت ناخن با روش های انجام شده است. کاشت ناخن پودری معمولاً به عنوان پایه ای برای سایر انواع طرح ها مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند برای مدت طولانی دوام داشته باشند.

طراحی کاشت ناخن ژله ای در جردن

خدمات کاشت ناخن و طراحی ناخن ژله ای را در جردن پیش ما تجربه کنید .ناخن های ژل طراحی زیبایی دارند و معمولاً در مناطق گرمسیری مورد استفاده قرار می گیرند اما در صورت استفاده از مواد با کیفیت خوب ، این نوع کاشت ناخن تا یک ماه دوام می آورد. کاشت ناخن ژله ای یکی از انواع روش های حرفه ای کاشت ناخن مرکز ما در جردن است که زیبایی و جلوه خیره کننده ای به ناخن ها داده و جذابیت دست های شخص را چند برابر می کند .