آموزش کاشت ناخن جردن

آموزش حرفه ای و تضمینی کاشت ناخن با ۱۰سال سابقه در امر آموزش و خدمات در جردن

کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن روشی برای اصلاح و زیبایی ناخن ها و رفع مشکلات ناخن‌ها یشان (شکنندگی ناخن ها و ترک عادت جویدن ناخن ها) است که بعضی افراد به اصطلاح ناخن مصنوعی هم میگویند . با کاشت ناخن انگشت ها کشیده و زیبا دیده میشود. در این روش ناخن ها با استفاده از مواد مختلف که روی ناخن قرار میگیرد ناخن ها فرمی زیبا پیدا میکند و بسته به سلیقه فرد میتواند بلند ، متوسط یا کوتاه باشد .فرم نوک ناخن ها نیز بسته به سلیقه افراد میتواند گرد ، مربعی یا تیز باشد.

آموزش صفر تا صد کاشت ناخن

مزایای این کلاس‌ها

ابزار رایگان در اختیار هنرجو

تعداد جلسات نامحدود تا زمان یادگیری کامل ایتم‌ها

تعیین روز کلاس با هنرجو

اموزش خصوصی

تمرین مکرر در کلاس

بازار کار جذاب

آموزش کاشت ناخن در محدوده جردن

آموزش کاشت ناخن مبتدی:

ابزار شناسی – شناخت ساختمان ناخن – آشنایی با بیماریهای ناخن – طرز صحیح مانیکورخشک و خیس –  پدیکور خشک – بستر سازی برای کاشت – محو کردن صحیح خط تیپ – سوهان کشی و دورگیری اصولی – کاشت مادر – کاشت هلویی – کاشت میکس – تیپ – قالب – کاشت موقت و نمازی – دوال سیستم – ریموو کاشت

آموزش کاشت ناخن پیشرفته:

بی‌بی بومر – فرنچ دائم – استند گلس – فول گلس – کاشت کلود – کاشت گلاشیر – کاشت ماربل –  – کاشت پا – ترمیم – ژل پولیش – ترمیم ژل پولیش – کاشت بدون هوا – کاشت پودر رنگی یا لاک دائم – دیزاین زیر کاشت

آموزش دیزاین‌های اصلی کاشت ناخن:

گل برجسته – گل تری دی – طرح های اسلیمی – شوگر – طراحی با ابر – شوگر افکت – لنز – یونی کورن – خیس در خیس – اکلیل – گل خشک – طراحی با پودر رنگی – کروم – شاتر کروم – خاویار – طلاکوب – نقره کوب – فویل – واتر ماربل- ماربل و…

همراه با مدرک فنی حرفه ای آرایشگر ناخن با هزینه جداگانه

 

 

مدرک کاشت ناخن فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی سوم راهنمایی

بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره کاشت ناخن ، کارآموز مدرک فنی حرفه ای آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.
آیا با مدرک کاشت ناخن میتوانم سالن تاسیس کنم؟
خیر، برای تاسیس سالن باید مدرک دوره آرایش و پیرایش و یا دوره های هفت مهارت آرایشی جداگانه را بگذرانید.
دوره آموزش کاشت ناخن در چند جلسه برگزار میشود؟
این دوره در ۱۲ جلسه حضوری (هر جلسه ۲ ساعت) برگزار می شود.
بازار کار کاشت ناخن چگونه است؟
بازار کاشت ناخن یکی از بازار های داغ آرایشگری زنانه میباشد که با گذشت زمان بر مشتری ها و درامد شما افزوده خواهد شد. هرچه قدر کیفیت کارتان بهتر باشد مشتری بیشتری جمع میکنید .
آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟
بلی ، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای آرایشگر ناخن شما به مدرک سوم راهنمایی نیاز دارید . بعض آموزشگاه ها بدون مدرک تحصیلی شما مدرک فنی حرفه ای میدهند که این خلاف قانون است حتما یک جای کارشان اشکال دارد و قانونی کار نمیکنند. (عکس ضمیمه شده در این لینک را نگاه کنید)
هزینه آموزش کاشت ناخن چقدر است؟
برای اطلاع از هزینه دقیق آموزش کاشت ناخن تماس بگیرید و سوالاتتان را کامل بپرسید .

کاشت ناخن آمبره ، کاشت ناخن هلویی ، کاشت ناخن جردن
آموزش کاشت ناخن جردن
کاشت ناخن فرنچ ، مدل کاشت ناخن فرنچ ، آموزش کاشت ناخن جردن
آموزش کاشت ناخن جردن
کاشت ناخن مرمریت ، آموزش کاشت ناخن جردن
آموزش کاشت ناخن جردن

کاشت ناخن جردن

کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزئین ناخن است که در آن به چند طریق ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی با ماندگاری طولانی چسبانده می‌شود.

پرطرفدارترین کاشت ناخن

کاشت ناخن به شیوه های گوناگونی انجام می شود. معروف ترین شیوه های کاشت ناخن مربوط به کاشت ناخن پودری می باشد که پرطرفدارترین کاشت هاست و به کاشت مادر هم معروف است و پایه انواع کاشت هاست.

مزیت ۱:کاشت ناخن پودری بادوام ترین نوع کاشت ناخن است. مزیت ۲: این نوع  کاشت قابل انعطاف بوده در هر نوع دیزاینی قابل طراحی است . این کاشت به دو روش قلم و قالب قابل انجام است ولی اکثر ناخن کارهای با تجربه با قلم این کاشت را انجام میدهند. در صورتی که شما هم در محدوده جردن هستید با مرکز کاشت ناخن ما تماس بگیرید تا بینظیرترین کاشت های تهران را تجربه کنید .

دلایل کاشت ناخن خانم ها

خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی این کار را انجام میدهند و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌ هایشان مانند شکننده بودن ناخن ها ، کاشت انجام میدهند . ترک کردن جویدن ناخن هم میتواند یکی از این دلایل باشد. با یک کاشت ناخن حرفه ای میتوانید همیشه ناخن هایی بلند و زیبا داشته باشید و در میان دوستان و آشنایان بدرخشید.

 

کاشت ناخن هلویی = کاشت ناخن طبیعی

کاشت ناخن هلویی به خاطر دارا بودن رنگ طبیعی، بدون شک یکی از بهترین گزینه برای کاشت های کوتاه و طبیعی بوده و به همین دلیل بسیار مورد استقبال مشتریان و ناخن کاران می باشد . کاشت ناخن هلویی پرطرفدار و جذاب است. کاشت هلویی کار ناخن کارها را آسان تر کرده و نیازی به زدن لاک ندارند این نوع کاشت بهترین گزینه برای کاشت های طبیعی است. کاشت ناخن هلویی پنج نوع میباشد:

  1. کاشت ناخن هلویی کوتاه
  2. کاشت ناخن هلویی شاین
  3. کاشت ناخن هلویی ساده
  4. کاشت ناخن هلویی فرنچ
  5. کاشت ناخن هلویی اکلیلی

کاشت ناخن هلویی ، تصاویر کاشت ناخن ، انواع کاشت ناخن ، کاشت ناخن دخترانه

برای انجام کاتشت ناخن هلویی در جردن با مرکز کاشت ناخن ما تماس بگیرید .

 

ترمیم کاشت ناخن

هر ناخن چیده شده ای بعد از مدتی رشد میکند و بلند میشود . در صورتی که بر روی انتهای صدف ناخن (کوتیکول) علامتی بگزارید بعد از مدتی میبینید که اون علامت به جلوتر از جای اصلی خود آمده است. این همان رشد ناخن شما را نشان میدهد . در صورتی که کاشت ناخن انجام دهید و موادی که ناخن کار روی ناخن گذاشته میگذارد بعد از مدتی حدودا سه الی چهار هفته میبینید انتهای ناخن که موادگذاری کرده اید یه مقدار سفید شده است در این موقع است که باید با ناخنکار خود تماس گرفته و وقت ترمیم بگیرید تا کاشت تان را ترمیم کنید.

کاشت ناخن مشکی ، کاشت ناخن جردن ، کاشت ناخن حرفه ای
کاشت ناخن محدوده جردن
کاشت ناخن زرشکی ، مرکز ناخن جردن ، متخصص کاشت ناخن
کاشت ناخن محدوده جردن
کاشت ناخن مرمریت ، کاشت ناخن کرمی ، آرایشگاه کاشت ناخن هستی در جردن
کاشت ناخن محدوده جردن

کاشت ناخن جردن | طراحی ناخن جردن | ناخن جردن | مرکز کاشت ناخن جردن | ناخن کار جردن

کاشت ناخن بیشتر از 10 سال میشود که در جردن رواج دارد شاید میتوان گفت اولین کاشت ناخن در ایران در جردن انجام شد . کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزئین ناخن است . کاشت ناخن به دلیل زیبایی و جذابیتی که به انگشت ها و دست ها میبخشد مورد توجه اکثر خانم ها در دنیا قرار گرفته است.از دختر خانم ها گرفته تا افراد مسن از کاشت ناخن با دیزاین های مختلف استفاده میکنند جالب است هر کدام یک دلیل برای انجام کاشت ناخن دارند.

رزرو وقت قبلی ، قبل از مراجعه فراموش نشود .

خدمات انواع کاشت ناخن در جردن

کاشت ناخن انواع مختلف دارد و درکل  دنیا در 3 روش مختلف کاشته میشود .1- کاشت ناخن با پودر 2- کاشت ناخن با ژل  3-کاشت ناخن قالبی .که تمام این سه نوع کاشت با دیزاین های مختلفی انجام میشود که به صورت عامه به همه این دیزاین های کاشت ها  واژه کاشت ناخن را اضافه کرده اند .که به طور خلاصه چند نوع از این کاشت ناخن را برای شما معرفی میکنیم : 1- کاشت ناخن هلویی 2- کاشت ناخن نچرال 3- کاشت ناخن بی بی بومر 4- کاشت ناخن اکلیلی 5- کاشت ناخن استند گلس 6- کاشت ناخن پلی ژل 7- کاشت ناخن گریم 8- کاشت ناخن طلاکوب 9- کاشت ناخن فلای آن 10 – کاشت ناخن مرمریت و …

کاشت ناخن هلویی در جردن

کاشت ناخن هلویی ، رنگی مشابه رنگ زیر ناخن دارد . برای کاشت ناخن هلویی از دو نوع پودر میتوان استفاده کرد . 1- پودر هلویی 2- پودر معمولی . کاشت ناخن هلویی در مرکز ناخن ما در جردن  در طرح ها و دیزاین های مختلف انجام میشود: هلویی شاین دار، هلویی ساده ، فرنچ ، اکلیلی . کاشت ناخن هلویی نسبت به کاشت ناخن با تیپ این مزیت را دارد که ناخن با تیپ حالت دو رنگی در روی صدف ناخن ایجاد میشود .ولی در حالت هلویی این دو رنگی وجود ندارد و سطح صاف و یکدست برای ناخن ایجاد شود.البته کاشت ناخن با تیپ مزایای دیگر هم دارد که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهد شد .برای اینکه یک کاشت ناخن طبیعی و زیبا داشته باشید با مرکز کاشت ناخن ما در جردن تماس بگیرید .

کاشت ناخن بیبی بومر در جردن

کاشت ناخن بیبی بومر از جمله کاشت های ساده و زیبا میباشد که در آن پودرها در هم محو میشوند و یک هایلایت رنگی زیبا ایجاد میکنند . اگر با پودر مات انجام شود کاشت مات میشود اگر هم براق باشد کاشت هلویی مشتری براق میشود .  کاشت ناخن هلویی در بین خانم ها و مشتریهای ما در جردن طرفدار بیشتری دارد. کاشت بیبی بومر را با پودر سفید گچی و هلویی و یا با پودرهای رنگی نیز انجام میشود برای زیبایی هرچه بیشتر این کاشت میتوان از نگین های بی رنگ یا شیری شفاف استفاده کرد. در مرکز کاشت ناخن جردن برای اینکه کاشت بی بی بومر نمای زیبایی داشته باشد از پودر هلویی پر رنگ استفاده میکنند تا بعد از محو دو تا پودر جلوه زیبایی داشته باشد .

کاشت ناخن بیبی بومر بی بی بومر ، کاشت ناخن جردن

طراحی ناخن در محدوده جردن

طراحی کاشت ناخن با طراحی ناخن فرق میکند. طراحی کاشت ناخن  بعد از انجام مواد گذاری بر روی صدف ناخن انجام میشود که به آن دیزاین کاشت ناخن هم گفته میشود. طراحی ناخن بر روی ناخن های طبیعی انجام میشود که ناخن کار بعد از مانیکور ناخن انجام میدهد . ما در جردن انواع طراحی ناخن را هم برای ناخن های طبیعی و هم برای انواع کاشت ناخن ها با تم ها مختلف انجام میدهیم . طراحی ناخن برای عروس ، طراحی ناخن زمستانی ، تابستانه ، پاییزی، طراحی ناخن مناسبتی ، طراحی با تم تولد ، طراحی ناخن اسپرت 2020 وطراحی ناخن ارتشی و … برای انجام خدمات طراحی و دیزاین انواع ناخن و کاشت ناخن به مرکز ما در جردن مراجعه کنید .

 

مرکز کاشت ناخن گریم در جردن

کاشت ناخن گریم یکی از مدرن ترین شیوه های کاشت ناخن است و جز یکی از خدمات تخصصی کاشت ناخن اینستا نیل در جردن میباشد که برای ناخن های کوتاه و پهن بسیار مناسب است. کاور زیر ناخن کاشت، زیبایی کاشت گریم را چند برابر میکند . در کاشت گریم از پودر یا ژل هایی با رنگ کرم ، صورتی چرک و هلویی که خاصیت پوشانندگی متوسط یا بالایی دارند استفاده میشود. در روش کاشت ناخن گریم در جردن ، ترمیم ناخن های آسیب دیده که از طریق مشکلات ساختاری قبلی ناخن ها و کوتاهی پایه ناخن ، بد رنگی و ظاهر نه چندان زیبا به وجود آمده اند ، به راحتی صورت می گیرد.

متخصص کاشت ناخن گریم در جردن

کاشت ناخن گریم در جردن ،کاشت گریم ، کاشتی سه مرحله ای است و از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار است. چرا که در صورت آسیب دیدگی ، از خط لبخند ناخن به بالا قابل تعویض است و صدف ناخن نیز معمولا سالم می ماند.برای انجام کاشت گریم ، ناخن کار باید مهارت زیادی در کنترل مواد و استفاده از قلم های گرد داشته باشد برای این کاشت سرعت کار ناخن کار باید بالا باشد .هزینه کاشت ناخن گریم نسبت به کاشت های دیگر بیشتر است بالطبع کاشتی زیبا و حرفه ای میباشد اگر در جردن سکونت دارید برای انجام کاشت ناخن گریم توسط متخصص کاشت ناخن با ما در تماس باشید

 

کاشت ناخن پلی ژل در جردن

کاشت ناخن پلی ژل در جردن. پلی ژل پیشرفته ترین سیستم کاشت ناخن از زیر شاخه لاین کاشت ژل است . کاشت پلی ژل دوام بالا ، براقیت ، سبکی ، بدون بو ، بدون آسیب ، نحوه اجرای سریع و آسان ، کیفیت بالا در برندهای معتبر از مزایای آن میباشد . برای انجام تخصصی کاشت ناخن پلی ژل در جردن با ما در تماس باشید. پلی ژل نوعی از ژل کاشت ناخن است که به صورت تیوپی و در رنگ های مختلف (کریستالی، هلویی ، سفید ، صورتی و…) در بازار یافت می شود.در کاشت ناخن با پلی ژل بیشتر از قالب کاشت ناخن استفاده می شود. اما با استفاده از فرمر و تیپ هم می توان این کاشت ناخن را انجام داد. در مرکز کاشت ناخن جردن از بهترین نوع کاشت پلی ژل استفاده میشود .

 

مرکز تخصصی کاشت ناخن در محله جردن

در مرکز تخصصی کاشت ناخن در محله جردن کاشت ناخن در انواع مختلفی انجام میشود. کاشت ناخن پلی ژل  برای کسانی که از بوی نامطبوع لیکوئید رنج می برند این کاشت بسیار مناسب می باشد. به دلیل استفاده از ژل ، ناخن هایی براق و درخشنده خواهید داشت. ابزار کاشت پلی ژل نسبت به ابزار کاشت ناخن پودری کمی متفاوت است: قلم مخصوص ژل ، پلی ژل در رنگ دلخواه ، کلینزر و الکل ، بیس ژل و تاپ کات شاین ژل ، دستگاه uv ، پد مخصوص کلینزر ، سوهان ناخن ، کاردک مخصوص جدا کردن ژل. ما با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در حرفه کاشت ناخن در محله جردن بهترین خدمات کاشت ناخن را برای مشتری انجام میدهیم .متد های جدید و به روزترین کاشت ناخن دنیا را در مرکز ما در جردن در فضایی زیبا تجربه خواهید کرد.

 

ناخن کار حرفه ای در محدوده جردن

ناخن کار حرفه ای از نظر مرکز کاشت ناخن ما در جردن  باید ویژگی های برتری نسبت به ناخن کاران مبتدی دارد. ناخن کار حرفه ای کسی از است که برای انجام یک کاشت ناخن ساده ساعت ها زمان نبرد تا مشتری از مراجعه اش پشیمان شود . ناخن کار حرفه ای باید تمام روش های کاشت ناخن را به راحتی انجام دهد. ناخن کار حرفه ای کسی است که انواع دیزاین های ناخن را بلد باشد . کاشت ناخن ، ناخن کار حرفه ای هوا نمیگیرد . بلند شدن کاشت ناخن از کار ضعیف ناخن کار میباشد . برای انجام یک کاشت ناخن زیبا ، کاشت ناخن خوشگل دخترونه ، کاشت ناخن ژورنالی ، نوک تیز ، کله فندی ، طرح ذوزنقه  و .. در محدوده جردن با مرکز کاشت ناخن ما تماس بگیرید .

 

مرکز مانیکور و پدیکور در منطقه جردن

مانیکور و پدیکور در جردن و دیگر مناطق تهران جز خدمات آرایشگران ناخن میباشد که در مرکز خدمات ناخن در جردن این خدمات با خدمات متفاوت با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز خدمات دهی میشود.با مانیکور ، به لبه ناخن ها شکل داده میشود پوست های مرده اطراف ناخن چیده شده و ماساژ دست انجام میشود پوست دست لایه برداری شده و ناخن ها لاک زده میشوندو … بعدا از مانیکور احساس خوبی به دست های شما داده میشود . پدیکور ناخن در مرکز خدمات ناخن جردن هم همان دریافت خدمات مانیکور این دفعه بر روی پا ها میباشد در پدیکور پا پاشنه پاها و ترک های پا لایه برداری شده و پاشنه پاهای نرمی خواهید داشت و احساس راحتی به پاهای شما خواهد داد .

 

ترمیم  کاشت ناخن در محدوده جردن

ترمیم کاشت ناخن در محدوده جردن توسط ناخن کار انجام میشود ، بعد از گذشت مدت زمانی از کاشت ناخن شما نیاز به ترمیم دارد ، ، در هنگام ترمیم ناخن ابتدا به فرم دلخواه تبدیل می شود و سپس آن قسمت از ناخن که رویش داشته است سوهان کشی را انجام می دهیم . سپس ضد قارچ را بر روی ناخن ها تزریق کرده و مواد گذاری انجام می شود . در صورتی که به دنبال دیزایین ناخن های خود می باشید و به دنبال طرح های منحصر به فرد و ویژه می باشید می توان از خدمات ما درپیروزی بهره مند شوید .

 

كلاس های تخصصی كاشت ناخن و گريم ناخن در جردن

کلاس های تخصصی كاشت و گريم ناخن كمپانی اروپایی در محدوده منطقه جردن

کاشت ناخن انواع مختلفی دارد که هر کدام برای افراد خاص و مناطق خاصی میباشد و هر کدام از متد ها مزایا و معایب خاص خود را دارد .

کاشت ناخن مصنوعی برای زیبایی بیشتر دست ها و داشتن ناخن های زیبا و انگشت های  بلند و کشیده به کار میرود در برخی موارد هم میتوان از کاشت ناخن برای ترک عادت بد جویدن ناخن استفاده کرد. کاشت ناخن علاوه بر زیبایی برای افرادی که دارای ناخن های بد شکل هستند بسیار مناسب است .

با گذشت زمان روز به روز بر تعداد مشتریان کاشت ناخن در تهران افزوده میشود ناخن کار های زیادی مشغول کاشت ناخن میشوند در این میان ناخن کار انی مشتری بیشتری خواهند داشت که از کیفیت بالا و متد جدیدی کاشت ناخن برخوردار باشد

کلاس های کاشت ناخن از مبتدی در محدوده جردن

کلاس های تخصصی کاشت ناخن از صفر تا صد در تهران فرصتی بسیار مناسب است تا شما هم خودتان را نسبت به این متد های جدید دنیا به روز کنید .

🎀شناخت بيماری های ناخن و درمان
🎀آموزش مانيكور، پديكور درمانی
🎀آموزش پارافين تراپي دست و پا
🎀معرفي محصولات و ابزار كار

🎀آموزش كاشت شامل

🎀كاشت پودر، پودر رنگي، مرمريت، اكليل اكروليك، سنگ، فرنچ، ژل، گل خشك، پولك
🎀ژل رنگي، ژل اكليلي، كاور، ميكس
🎀طلا كوب، گيپور، لمينت، ژليش ،منقاري
🎀قالب فلزي، دوئال سيستم، روسي، تركي
🎀فرمر كاغذي، گريم با پودر
🎀گريم با ژل ، فيبر، آكواريوم، بيبي بومر
🎀وان بال، اج، گلاشير ،تور
🎀دراي ماربل، پيج،آمبره،سامبره و…
🎀مدرك كمپاني euro fashion اروپا
🎀مهلت ثبت نام تا دهم تير ماه.

🎀هزينه كلاس های کاشت ناخن جردن :

هزینه آموزش از صفر تا صد ميليون تومان میباشد .جهت ثبت نام كلاس هاي با شماره بالا تماس حاصل فرماييد.

لنز ناخن رو چطور انجام ميدهند.

آموزش استفاده از لنز ناخن فانتزی ، لنز ناخن برجسته ، لنز ناخن طرح گل ، لنز ناخن سه بعدی

آموزش کاشت ناخن در جردن . لنز ناخن . اون قسمتي از ناخن را كه ميخواهید لنز ناخن بذاريد را از تلق جدا ميكنيد ميذاريد تو يه ظرف آب… بعد چند ثانيه لايه ي زيري ازش جدا ميشود…قسمتي از لنز كه طرح داره رو با يه پنس بر ميداريد با دقت ميذاريد رو ناخن و آرووووم با دست ميكشيد روش كه هيچ جاش هوا نداشته باشه بعد هم اگر قسمتي اضافه داشت دورش ميچينيد يا آگر كوچكتر از اندازه يه ناخن ات بود با سنگ يا هر چيز ديگر ديزاين ش ميكنيد🌺

خدمات ناخن جردن

خدمات ناخن حرفه ای در محدوده جردن در شمال تهران

خدمات ناخن مرکز جردن ، کار پودر آکریلیک و کاشت ناخن را با همکاری متخصصان خبره و با استفاده از بهترین مواد آمریکایی و فاقد هرگونه سم MMI انجام می‌دهد. همچنین در انجام بهتر و زیباتر این عمل توجه به رنگ پوست دست و صدف ناخن بسیار مهم است تا کاشت ناخن با ظاهری طبیعی انجام بگیرد که این مهم به خوبی در مرکز تخصصی ناخن جردن اجرا می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید ناخن‌هایی زیباتر داشته باشید، با کارشناسانِ ناخن ما در جردن مشورت کنید.

خدمات مانیکور ناخن در جردن

خدمات مانیکور ناخن جردن . داشتن ناخن‌هایی تمیز و مرتب، یکی از مواردی است که در زیبایی دستان شما تاثیر بسزایی دارد.به عمل سوهان کردن ناخن، زدودن و گرفتن گوشت‌های اضافه‌ی دور ناخن‌های دست، بطوری که به بافت‌های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود مانیکور گفته می‌شود.

خدمات پدیکور ناخن در جردن

خدمات پدیکور ناخن در جردن . همانقدر که فرم و آرایش ناخن‌های دست تان مهم است، سلامت و زیبایی ناخن‌های پاهایتان نیز دارای اهمیت است.

پدیکور ناخن چیست ؟

سوهان کردن ، زدودن و گرفتن گوشت‌های اضافه‌ی دور ناخن‌های پا، بطوری که به بافت‌های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود پدیکور نامیده می‌شود.
ناخن‌های نامرتب، از زیبایی پاهای شما می‌کاهد. بنابراین لازم است برای این امر هزینه کرده و زمانی صرف کرده تا ناخن‌هایی مرتب و زیبا داشته باشید.

علاوه بر تخصص ، تبحر و تجربه در انجام پدیکور، مورد دیگری که حائز اهمیت است ، ضرورت رعایت بهداشت است که اولویت ما در خدمات ناخن جردن بهداشت کار ، رضایت مشتری ، کیفیت کار میباشد.

بهداشت لوازم کار خدمات ناخن الزامی است.

کارشناسان ناخن سالن زیبایی ما در جردن ، علاوه بر مهارت خود در انجام این امر( بهداشت) بعد از انجام مانیکور و پدیکور، برای جلوگیری از انتقال هر نوع بیماری با ضدعفونی کننده‌های قوی و دستگاه استریل، لوازم خود را استریل می‌کنند تا سلامت و امنیت مشتریان که در درجه اول اهمیت قرار دارد، تامین گردد.برای اینکه خدمات پدیکور خوب و حرفه ای را بدون هیچ دغدغه ای تجربه کنید با مرکز خدمات ناخن ما در جردن تماس بگیرید .

خدمات آرایش و زیبایی ناخن در جردن

فرم و حالت آرایش ناخن‌ها می‌تواند در فرم و جذابیت دستان شما بسیار اثرگذار باشد؛ پس به همان اندازه که به سلامت پوستتان اهمیت می‌دهید، باید برای زیبایی و بهداشت ناخن‌های دست و پاهایتان نیز هزینه و زمان صرف کنید.
قابل ذکر است، همانند سایر خدمات که در مرکز تخصصی ناخن جردن ارائه می‌شود، تخصص، تجربه و رعایت بهداشت فردی و مشتریان از اموری است که بسیار مورد تاکید است و ما برای تک تک این موارد دقت و ظرافت بسیار به‌ کار می‌گیریم.

خدمات لاک ژل ناخن در جردن

خدمات لاک ژل ناخن در جردن.زیبایی ناخن های شما با روش مدرن لاک ژل. لاک ژل ضمن اینکه زیبایى کاشت ناخن را روى ناخن هایتان چند برابر میکند به دلیل داشتن کراتین ، صدف ناخن را تقویت مى کند.و همچنین کمک مى کند ناخنهایتان بلند شوند ، در مرکز خدمات ناخن جردن ، در این روش ناخن ها را اصلأ سوهان نمیزند و ناخن ها آسیب نمیبینند و هر زمان نخواهید میتوانید آنرا برداشته و ناخن هایتان کاملا سالم مى مانند، این روش براى ناخن هاى کاشته شده هم مناسب میباشد چرا که درخششى بینظیر با ماندگارى بالا را داراست.

ما در مرکز ناخن جردن سعی کرده ایم بروزترین خدمات ناخن در تهران را توسط بهترین متخصصین این رشته در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم.

خدمات حرفه ای لمینت ناخن در جردن

خدمات حرفه ای لمینت ناخن و کاور ناخن در جردن . لمینت کردن ناخن ها برای افرادی که دارای ناخن های یک شکل و یک دست بوده و فرم ناخن هایشان را دوست دارند، یکی از گزینه های عالی خواهد بود. خدمات لمينت ناخن یک روش جديد و یک گزينه عالی برای مقاوم سازی ناخن طبيعی مي باشد. در این روش هیچ تغییری در شکل و اندازه ناخن ها ایجاد نمیشود و فقط با استفاده از مواد مخصوص ، استحکام ناخن ها بیشتر شده و زیبایی و درخشش بیشتری برای ناخن ها ایجاد خواهد شد. درصورتی که شما هم دارای ناخن های یکدست هستید میتوانید بهترین خدمات لمینت ناخن را در جردن پیش ما تجربه کنید .

خدمات ترمیم کاشت ناخن در جردن

خدمات ترمیم کاشت ناخن توسط ناخن کار حرفه ای در جردن .همه ی خانم هایی که کاشت ناخن انجام دادند میدانند که ناخن های کاشت شده اگر شکسته نشوند ، ترک نخورند یا هوا نگیرند به علت رشد ناخن ها و ظاهر شدن ناخن طبیعی از سمت کوتیکول ناخن ، بعد از گذشت حداقل  25 روز و حداکثر یک ماه احتیاج به ترمیم کاشت ناخن دارند زیرا ناخن طبیعی از زیر مواد کاشت ناخن رشد میکند و ظاهری نامناسب به خود میگیرد. در این موقع است که باید به ناخن کار خود یا به یک مرکز خدمات ناخن حرفه ای مراجعه کنید تا ناخن های کاشت شده را ترمیم کنند.درصورتی که از ناخن کار خود ناراضی بودید یه به هر طریقی به ناخن کار تان دسترسی ندارید مرکز ناخن ما در جردن با دسترسی خوب ، بهترین خدمات ناخن را در شمال تهران را برای شما انجام خواهد داد.

خدمات کاشت ناخن پودری در محدوده جردن

کاشت ناخن پودری رایج ترین نوع  کار خدمات آرایش ناخن است. بیش از 80 درصد ناخن های دنیا با استفاده از این روش طراحی شده اند. و 15 درصد خدمات ناخن با ژل و 5 درصد خدمات کاشت ناخن با روش های انجام شده است. کاشت ناخن پودری معمولاً به عنوان پایه ای برای سایر انواع طرح ها مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند برای مدت طولانی دوام داشته باشند.

طراحی کاشت ناخن ژله ای در جردن

خدمات کاشت ناخن و طراحی ناخن ژله ای را در جردن پیش ما تجربه کنید .ناخن های ژل طراحی زیبایی دارند و معمولاً در مناطق گرمسیری مورد استفاده قرار می گیرند اما در صورت استفاده از مواد با کیفیت خوب ، این نوع کاشت ناخن تا یک ماه دوام می آورد. کاشت ناخن ژله ای یکی از انواع روش های حرفه ای کاشت ناخن مرکز ما در جردن است که زیبایی و جلوه خیره کننده ای به ناخن ها داده و جذابیت دست های شخص را چند برابر می کند .

معرفی برند های لوازم با کیفیت کاشت ناخن

لوازم کاشت ناخن خوب را در زیر معرفی کنید

سلام دوستان من تازه وارد کار کاشت ناخن شدم متاسفانه جایی که من زندگی میکنم محصولات با کیفیت ندارند میشه من یه لیستی بفرستم تا مارک ای معروف و خوب رو بهم بگید. (معرفی خدمات کاشت ناخن جردن)

کلیه لوازم کامل کاشت ناخن برای کاشت پودر

دستگاه سوهان برقی
سرسوهان(سراميكي-الماس)
دستگاه یوی
پودر کاشت(لایت پینگ،كلير-هلويي-گچي-و…)
لیکوئید کاشت
پرایمر
ضدقارچ
قلم كاشت (اشکی شماره ۱۰)
تاپ شاین
روغن کوتیکول
روغن کوتیکول ریمور
تیپ کاشت
قالب کاشت
فرمر کاغذی
چسب ناخن
قلم شور
کاتر
نیپر
عقب زن
پمپ ليكوئيد (اجباري نيست)
فن زیر دست (اجباری نیست) (مرکز خدمات ناخن جردن)
پنکه (اجباری نیست)
استون ١٠٠٪‏
پمپ استون(احباري نيست)
گوده درب دار
جا پودری
سوهان ۱۰۰ و ۱۵۰
بافر
پوليش
قلم داتینک
پینک کاتر(براي كار گريم و خط لبخند)
پینچر
ست قلم های طراحی
انواع لاك (كاملا سليقه اي)
تاپ كوت (خشك كن لاك)
دیزاین های مختلف به سلیقه خودتون